Haber

Kemer Belediyesi ile VakıfBank arasında sözleşme imzalandı

Kemer Belediyesi ile VakıfBank ortasında maaş promosyon mukavelesi imzalandı. İmza merasiminde konuşan Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, belediye işçisinin her vakit yanlarında olduklarını ve maaş promosyonlarının iyi olmasını temenni ettiğini söyledi.

Kemer Belediyesi’nde düzenlenen imza merasimine, Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Lider Yardımcısı Emin Gül, Kemer Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Turgay Okay, Kemer Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Cemal Şahin, belediye mali hizmetler işçisi Mahmut Koçak ve VakıfBank Kemer Şube Müdür Yardımcısı Ahmet Siper katıldı.

Söz konusu mukavele kapsamında takımlı çalışana 24 bin lira, belediye şirket işçisine ise 15 bin 900 lira maaş promosyonu yatacak. 3 yıllık imzalanan kontrat kapsamında belediye işçisi promosyonlarını Aralık ayı içerisinde alacak.

İmza merasiminde konuşan Belediye Lideri Topaloğlu, vazifeye geldikleri günden bu yana her vakit belediye işçisinin yanında olduklarını ve olmaya da devam ettiklerini söyledi.

Başkan Topaloğlu, belediye çalışanının özlük haklarını korumak için bankalarla daima görüşmeler yaptıklarını anlatarak, “Uzun süren görüşmelerimiz sonucunda VakıfBank ile anlaştık. 3 yıllık maaş promosyon sözleşmesini imzaladık. Kadrolu personele 3 yıllık 24 bin lira, belediye şirket personeline de 15.900 lira para yatacak. İşçilerimizin haklarını korumak için çalışmaya devam edeceğiz. Tüm personelimize hayırlı uğurlu olsun.” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu